Program for Hare

Her finner du møter og turer vi har planlagt fremover.

januar

20
man
Troppen

Stian tilstede på speiderhuset

18:0019:00
20
man
Hare

Førstehjelp

18:0019:00
Speiderhuset
20
man
Hare

Førstehjelp

18:0019:00
Speiderhuset
Martine ansvarlig
27
man
Troppen

Janne tilstede på speiderhuset

18:0019:00
27
man
Hare

Bålmøte

18:0019:00
Sauejordet ved Kiwi
Ta med kniv, fyrstikker og vedkubbe. Marianne ansvarlig.

februar

3
man
Troppen

Troppsmøte vinterspeiding

18:0019:30
Speiderhuset
Stian ansvarlig
3
man
Troppen

Alle 8-10 kl info snøhuletur

19:3020:00
10
man
Troppen

Merete tilstede på speiderhuset

18:0019:00
10
man
Hare

Tik Tok

18:0019:00
Speiderhuset
Marianne ansvarlig
17
man
Troppen

Vinterferie - ikke speidermøte

18:0019:00
24
man
Troppen

Helene tilstede på speiderhuset

18:0019:00
24
man
Hare

Livredning i vann

18:0019:30
Nadderudhallen, Haukeveien 12, 1357 Bekkestua, Norge
Ta med badetøy. Martine ansvarlig
28-1
fre-søn
Troppen

Snøhuletur

Stian ansvarlig
29-1
lør-søn
Troppen

Underaldertur

mars

2
man
Troppen

Troppsmøte verdensspillet

18:0019:30
Speiderhuset
Martin og Johan ansvarlig
2
man
Troppen

Førerpatruljemøte

19:3020:00
Martin og Martin ansvarlig
2
man
Troppen

Leirplanlegging for ledere og rovere

20:0021:00
6-8
fre-søn
Troppen

Hiorthpokalen

9
man
Hare

Knuter

18:0019:00
Speiderhuset
Marianne ansvarlig
16
man
Troppen

Janne tilstede på speiderhuset

18:0019:00
16
man
Hare

Kart og kompass

18:0019:00
Sauejordet ved Kiwi
Marianne ansvarlig
23
man
Troppen

Merete tilstede på speiderhuset

18:0019:00
23
man
Hare

Brannvern

18:0019:00
Speiderhuset
Martine ansvarlig
30
man
Troppen

Helene tilstede på speiderhuset

18:0019:00
30
man
Hare

Lavo/ gapahuk

18:0019:00
Sauejordet ved Kiwi
Martine ansvarlig

april

6
man
Troppen

Påskeferie - ikke speidermøte

18:0019:00
13
man
Troppen

Påskeferie - ikke speidermøte

18:0019:00
18
lør
Troppen

Dugnad og årsmøte på Mason Hill

10:0017:00
Mats og Stian (hyttefut) ansvarlige
18-19
lør-søn
Troppen

Overnatting Mason Hill for 8-10 kl. + rovere

19
søn
Troppen

The Amazing Nadderud raze for 8-10 kl + rovere

10:0018:00
20
man
Troppen

Troppsmøte Speideraksjonen

18:0019:30
Speiderhuset
Merete ansvarlig
20
man
Troppen

Førerpatruljemøte leir/pionering

19:3020:00
25-26
lør-søn
Troppen

Kretsbannerkonkurranse

Johan og Martin ansvarlig
27
man
Hare

Kahoot

18:0019:00
Speiderhuset
Martine ansvarlig

mai

4
man
Troppen

Troppsmøte besøke Isi

18:0019:30
Isi avfallsanlegg
Merete ansvarlig
4
man
Troppen

Førerpatruljemøte

19:3020:00
11
man
Troppen

Janne tilstede på speiderhuset

18:0019:00
11
man
Hare

Strandrydding

18:0019:00
Sjøflyhavna Kro, Martin Linges vei 57, 1364 Fornebu, Norge
Ta med plasthandsker og søppelpose
18
man
Troppen

Merete tilstede på speiderhuset

18:0019:00
18
man
Hare

Kosemøte

18:0019:00
Speiderhuset
23-24
lør-søn
Troppen

Vivil-lekene

Nadderud Stadion
Foreldrerådet og Merete ansvarlig
25
man
Troppen

Helene tilstede på speiderhuset

18:0019:00
25
man
Hare

Geocach

18:0019:30
Parkering ved Øverland
Ta med sykkel, sykkelhjelm og litt penger (til eventuell bolle eller lignende)
30-1
lør-man
Troppen

Kanohaik

Merete og Stian ansvarlig

juni

8
man
Troppen

Troppsmøte pakke til leir

18:0019:30
Lageret i kjelleren på Bekkestua Bibliotek
Stian ansvarlig

august

8-16
lør-søn
Troppen

Leir til Steinsholet i Jotunheimen

© 2009–2020 Nadderud speidergruppe